Milliyetçi Hareket Partisi Kurultay Öncesi Basın Açıklaması Düzenledi

  Milliyetçi Hareket Partisi Kurultay Öncesi Basın Açıklaması Düzenledi
  15 Mart 2021 - 15:24

  KAYSERİ,(BGC)- Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 18 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek olan 13. Olağan Kurultay öncesi basın açıklaması gerçekleştirdi.

  13. Olağan Kurultay için hazır olduklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, "Değerli hemşehrilerim,
  Teşkilatlarımızın kıymetli neferleri,
  Saygıdeğer basın mensupları,
  Malumlarınız olduğu üzere Milliyetçi Hareket Partimizin 13. Olağan Kurultayı 18 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecektir.
  Ülkemizi ve partimizi, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılındaki seçimlere taşıyacak ve hazırlayacak kadroların belirleneceği kurultayımızda kıymetli büyüğümüz, liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi tek aday olarak yer alacaktır.
  "İstiklal için birlik, istikbal için dirlik" sloganıyla gerçekleştireceğimiz toyumuzda Kayseri teşkilatları 40 delegesiyle Liderinin izinde ve emrinde olacaktır.
  Cennet vatanımızın sigortası, bölücü odakların daimi can düşmanı olan partimiz, yarım asırlık geçmişi ile 18 Mart'ta yeniden şahlanacak ve 2023'ün 'Lider ülke Türkiye'sine damgasını vuracaktır. Türk Milleti'nin şerefli mensupları, 18 Mart'ta bir kez daha MHP kadrolarının bölünmez bütünlüğümüzün sigortası olduğuna şahit olacaktır. Ve ne kadar hain varsa, MHP'nin birlik ve beraberlik misakına şahit olarak 18 Mart'ta bir kez daha zelil olacaktır.
  Kıymetli basın mensupları,
  “Fert yoktur, cemiyet vardır; hak yoktur vazife vardır” düsturuyla Türk Milleti'nin beka mücadelesinde yol başçı olan Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı'na olan bağlılığı ile bir kez daha güç tazeleyecek "Kazanan Türkiye olacaktır."
  Kayseri teşkilatları olarak "Birlik varsa düzen vardır, dirlik varsa istikrar vardır." şiarıyla, beka söz konusu olduğunda "Canımızın ne ederi, cananımızın ne değeri vardır" diyen Liderimiz Devlet Bahçeli'nin daima bir adım gerisinde olduğumuzu tekrar ediyor, Perşembe günü gerçekleşecek kurultayımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum